Keşiş Külahı Tohumu

epimedum azgın teke otu
Keşiş Külahı, yapraklarındaki testosteronu serbest bırakmasıyla penis boyutunu büyültür ve cinsel...

Keşiş Külahı, yapraklarındaki testosteronu serbest bırakmasıyla penis boyutunu büyültür ve cinsel…

Epimedium Ne İşe Yarar?

Doğada işimize yarayan ve neredeyse her türlü hastalığın tedavisinde kullanılan, her derde şifa olan bitkiler alternatif tıbbın en önemli araçlarıdır. Eski zamanlardaki insanlarımız sürekli bu tip doğal yöntemlerle tedavi olmuş ve bitkilerin her birinin ayrı ayrı görevleri olduğunu keşfetmişlerdir. Bu bitkilerin en önemlilerinden biri de keşiş külahıdır. Diğer adıyla epimedium olan bitki, halk arasında azgın teke otu olarak da anılmaktadır.

En önemli işlevi afrodizyak etkisinin olmasından ziyade; aynı zamanda kalp ve damar rahatsızlıklarına, bağışıklık sistemine, yorgunluğa da iyi gelmektedir. Çin’de çok uzun yıllar önce keşfedilen ve günümüze kadar dayanan bir mazisi bulunmaktadır. Her türlü iklimde yetişebilen ve uzun yıllar etkisini yitirmeden dayanıklılığını koruyabilen Keşiş Külahı, yapraklarındaki testosteronu serbest bırakmasıyla etkisini göstermektedir. Penise giden damarlarda sertlik sağlayarak işlevini gerçekleştiren bitki, aynı zamanda kan akışını da hızlandırır. İktidarsızlık, erken boşalma, ereksiyon, cinsel isteksizlik gibi birçok sorunun tedavisinde kullanılan bitki, şimdiye kadar olumlu sonuçlar vermiştir. Yalnızca erkeklerde değil; bayanlarda da menapoz geciktirme özelliğine sahiptir.

Cinsel arzuyu ve cinsel aktiviteyi yükseltirken, sperm sayılarını arttırıyor ve kısırlık gibi sorunları da çözüyor. Çin’de afrodizyak etkisinin yanı sıra değişik birçok amaç için kullanılan Keşiş Külahı (Epimedium) tohumu, giderek dünyada yaygınlaşmıştır. Bu bitkinin keşfi ile erkekler fazlasıyla rahatlamış ve kendilerine olan özgüvenleri geri gelmiştir. Cinsel gücün temel kaynağı olarak değerlendirilen bitkinin etkileri, doktorlar tarafından da test edilerek onaylanmıştır. Bilinen herhangi bir yan etkisi olmamasına karşın; kalp, damar ve tansiyon hastalarının kullanılması önerilmez. Gerektiğinden fazla kullanıldığında da yan etkileri görülebilir.

Bitkinin dört yaprağı bulunmaktadır ve çok bir görüntüye sahiptir. Ülkemizde Karadeniz, Marmara ve Akdeniz bölgelerinde yetişir. Azgın teke otu etkilerinin çoğu cinsellik yönündedir. Sevişme süresini uzatır, orgazmı daha zevkli hale getirir, cinsel istek yaratır, cinsel dayanıklılığı arttırır, penis boyutunu büyütür, erken boşalmayı önler. Günlük almanız gereken miktar 4 kez 250 mg’dan fazla olmamalıdır. Giderek yayılmaya başlayan bitkinin, Çin’de herkes tarafından bilinen bir efsanesi bile vardır. Etkileri mucizevi olarak görülen bitki, erkekler için mükemmel bir çözüm olmuştur. Penis boyutundaki büyümeler de doktorlar tarafından onaylanmıştır.

Cinsel şiddeti arttıran ve cinsel ürünlerin neredeyse tamamında kullanılan Keşiş Külahı (Epimedium) tohumu, duyu sinirlerini de uyarır ve cinsel aktiviteleri yükseltir. Cinsel enerjiyi yükselten bitki kasları da gevşeterek rahatlatmaktadır.